Vaikščioti po mišką gera visada, tačiau turėti nuosavą mišką, kuris neneša jokio pelno – žalinga. Ne tik todėl, kad tai kainuoja daug laiko bei pinigų, tačiau ir todėl, kad netinkama miško priežiūra kenkia pačiam miškui. Paprasčiausiai mišką reikia reguliariai retinti, prižiūrėti, suteikti galimybę naujiems medeliams augti, o senus reikia pjauti, kad jie nesukeltų miškui daugiau žalos. Jeigu turite mišką, tačiau neturite galimybių juo tinkamai pasirūpinti – jo pardavimas yra geriausias žingsnis.

Nusprendus parduoti mišką kyla visiškai natūralus klausimas – kam? Miškų supirkėjų rasite visada, kadangi jų reikia tiems, kurie siūlo malkų pardavimo paslaugas, tiems, kurie gamina dirbinius iš medžio bei kitiems savo srities specialistams, kurie užsidirba iš medžio. Kadangi pasirinkimas platus –  pardavėjas turi teisę pasirinkti jam labiausiai tinkamą variantą. O geriausias iš jų – miško pardavimas supirkėjams.

Kiekvienas žmogus gali pats nuspręsti, ar nori mišką parduoti supirkėjams, ar fiziniams asmenims, kurie mišką naudos savoms reikmėms.

Miškų supirkėjai visada yra geresnis pasirinkimas

Kodėl?

  • Supirkėjai visada gali pasiūlyti geriausią kainą, kadangi jie puikiai išmano kaip „veikia” rinka, tad stengiasi, kad kiekvieno kliento poreikiai būtų patenkinami. Klientų poreikių tenkinimui mes skiriame labai daug dėmesio, kadangi suprantame, kad kiekvienas asmuo parduodamas mišką ieško kuo didesnės naudos. Štai todėl mūsų pasiūlymai – patys geriausi. Jeigu norite parduoti mišką ir kiti Jums siūlo geresnę kainą nei mes – susisiekite ir tikrai rasime kompromisą, kuris tenkins visas puses.

 

  • Profesionalai, kurie superka mišką, ne tik panaudoja jį savoms reikmėms, tačiau tinkamai rūpinasi ir stengiasi, kad po kirtimo jis kuo greičiau „būtų prikeliamas“ naujam gyvenimui. Štai mes teikiame ne tik kritimo, tačiau ir miško projektavimo darbus. Jo metu kuriamos strategijos, kurios padeda miškui vešėti.

 

  • Kadangi miškus superkame kiekvieną dieną – teisiniai pirkimo–pardavimo dokumentai mums yra įprasti. Štai todėl mes galime suteikti labai greitas paslaugas. Kuomet miškus parduodate per fizinius asmenis – jiems gali kilti labai daug klausimų, daug laiko sugaištama tariantis su advokatais bei notarais. Geriausia išeitis to išvengti – bendrauti su tais, kurie puikiai žino visus įstatymus bei garantuoja, kad dokumentai bus sutvarkyti labai greitai ir pardavėjas puikiai supras visas smulkmenas.

 

  • Jeigu ieškote greitų ir tuo pačiu profesionalių paslaugų – mes esame Jūsų paslaugoms. Rinkitės kokybę, kuri džiugina savo profesionalumu bei efektyvu.

 

  • Mes teikiame išsamias ir visiškai nemokamas konsultacijas, kurios neturi jokių įsipareigojimų. Jeigu svarstote apie miško pardavimą, tačiau tiksliai neapsisprendėte ir pirmiausia norite sužinoti kuo daugiau smulkmenų bei įvertinti, ar tai tinkamas sprendimas – tokiu atveju siūlome su mumis susisiekti. Padėsime Jums nuspręsti, atsakysime į visus klausimus, suteiksime išsamias konsultacijas bei garantuosime, kad miško pardavimas bus vienas geriausių Jūsų sprendimų.

 

Kam parduoti mišką? Tiems, kurie geba geriausiai juo pasirūpinti. Ne tik iškirsti, tačiau žino, kaip jį atauginti, kad po kelerių metų viskas vėl nuostabiai vešėtų, kad po kirtimo nebūtų sugadinti miško gyventojų „namai”. Palikdami mišką profesionalams jūs ne tik uždirbate pinigų, tačiau gaunate ir karmos taškų, kadangi tinkamai pasirūpinsime gamta, kuriai reikia pagalbos.

Jeigu norite sužinoti, kokia yra Jūsų miško kaina ir kokias pardavimo sąlygas galime pasiūlyti – kreipkitės asmeniškai. Atsakysime Jums į visus iškilusius klausimus bei įvertinsite Jūsų mišką vos per 24 valandas.

Written by Gediminas