Miško kaina yra svarbiausias klausimas savininkui, svarstančiam apie miško pardavimą. Šiuo metu miško supirkimo kainos yra vienos aukščiausių rinkoje, todėl pravartu kiekvienam miško savininkui žinoti savo miško vertę. miskusupirkimas.lt daugelį metų vertina miško vertę, todėl tiksliai ir greitai galime pateikti pasiūlymą, kokios vertės yra Jūsų miškas, vos per 24 val.

Tik tiksliai žinant miško kainą galima priimti sprendimą dėl miško pardavimo. Todėl jei svarstote galimybę parduoti mišką, būtinai pasitarkite dėl realios miško vertės specialistais. miskusupirkimas.lt didžiuojasi jau daugelį metų galėdami pasiūlyti didžiausią miško kainą rinkoje ir taip sėkmingai išlaikyti miškų supirkimo lyderio poziciją.

Miško vertinimas yra kompleksinis dalykas. Todėl tik patikėję vertinimo procesą kvalifikuotam miškininkystės specialistui sužinosite tikslią ir detalią rinkos kainą. Miško vertinimas – be jokių įsipareigojimų ir nemokamai. Užsakykite miško įvertinimą dabar.

Užsakyti

Miško kainą nusakantys veiksniai

Pagrindiniai faktoriai lemiantys miško kainą yra miško žemės ir medyno vertė. Įvertinus šiuos du rodiklius atskirai galima pateikti ir miško, kuris priklauso Jums, kainos pasiūlymą. Miško žemės vertei didžiausią įtaką daro geografinė miško valdos padėtis. Pavyzdžiui, brangiau yra vertinamas miškas prie vandens telkinių ar prie miestų. Taip pat, itin svarbus faktorius – tinkamas privažiavimas prie miško, jo pasiekiamumas. Atkreipiamas dėmesys ir į tai ar miško valda neturi ūkinių apribojimų. Miško medyno vertė priklauso nuo medžių brandos ir rūšies. Taip pat, itin svarbu galimų kirtimų dažnumas miško valdoje.

Užsisakykite miško įvertinimą jau dabar! Užpildykite anketą ir specialistai susisieks su jumis artimiausiu metu. miskusupirkimas.lt pateikia miško kainos pasiūlymą per 24 val. visiškai nemokamai ir be įsipareigojimų.