Miško kaina yra svarbiausias klausimas savininkui, svarstančiam apie miško pardavimą. Dabar miško supirkimo kainos yra vienos aukščiausių rinkoje, todėl pravartu kiekvienam miško savininkui žinoti savo miško vertę. miskusupirkimas.lt daugelį metų vertina miško vertę, todėl tiksliai ir greitai galime pateikti pasiūlymą, kokia Jūsų miško vertė, vos per 24 val.

Tik tiksliai žinant miško kainą galima priimti sprendimą dėl miško pardavimo. Todėl jei svarstote galimybę parduoti mišką, būtinai pasitarkite dėl realios miško vertė su specialistais. miskusupirkimas.lt didžiuojasi jau daugelį metų galėdami pasiūlyti didžiausią miško kainą rinkoje ir taip sėkmingai išlaikyti miškų supirkimo lyderio poziciją.

Miško kainos nustatymas yra kompleksinis dalykas. Todėl tik patikėję miško vertinimo procesą kvalifikuotam miškininkystės specialistui sužinosite tikslią ir detalią rinkos kainą. Miško pardavimas (kaip ir bet kurio kito nekilnojamojo turto) reikalauja specifinio šios srities išmanymo. Miško vertinimas – be jokių įsipareigojimų ir nemokamai. Užsakykite miško įvertinimą dabar.

Užsakyti

Miško kainą lemia šie veiksniai

Nuo ko priklauso miško kaina? Pagrindiniai faktoriai, lemiantys miško kainą, yra miško žemės ir pačios medienos kaina. Įvertinus šiuos du rodiklius atskirai galima pateikti ir miško, kuris priklauso Jums, kainos pasiūlymą.

Miško žemės vertei didžiausią įtaką daro geografinė miško valdos padėtis. Pavyzdžiui, brangiau yra vertinamas miškas prie vandens telkinių ar prie miestų. Taip pat, itin svarbus faktorius – tinkamas privažiavimas prie miško, jo pasiekiamumas. Miško žemės sklypo vertė skaičiuojama pagal oficialiai Lietuvos patvirtiną vertinimo metodiką (nutarimas „Dėl žemės vertinimo tvarkos“). Atkreipiamas dėmesys ir į tai, ar miško valda neturi ūkinių apribojimų. Trumpai tariant, sklypo kaina nustatoma atsižvelgiant ne tik į tai, kokia maždaug vyrauja rinkos kaina, bet ir vertinant daug kitų parametrų.

Miško medyno vertė gali priklausyti nuo įvairių faktorių, pvz. medžių brandos ir rūšies (įprastai lapuočiai šiek tiek brangesni nei spygliuočiai). Taip pat, itin svarbu galimų kirtimų dažnumas miško valdoje (miškui taikomi apribojimai ar ne). Taip pat svarbu tai, koks pats medynas vyrauja miške. Stataus miško kaina yra viena iš sudedamųjų bendros sumos. 


Užpildykite anketą ir specialistai susisieks su jumis artimiausiu metu. miskusupirkimas.lt pateikia miško kainos pasiūlymą per 24 val. visiškai nemokamai ir be įsipareigojimų. Visa informacija apie Jūsų mišką bus pateikta itin išsamiai.

Miško kaina pagal kadastrinį numerį

Greičiausias būdas sužinoti ką galime Jums pasiūlyti – nurodyti savo miško kadastrinį numerį. Žemės sklypo kadastrinis numeris puikiai padeda identifikuoti Jūsų miško sklypo pagrindinius parametrus. Tuomet tiksliai matysime, kurioje vietoje ir kokio dydžio Jūsų miškas yra bei įvertinę galėsime Jums pateikti preliminarią pinigų sumą, kurią galime pasiūlyti. Valstybinė miškų tarnyba  rūpinasi baze, kurioje sisteminami duomenys apie Lietuvos misko kaina 1miškus, tuo pačiu rūpinasi pačiais miškais, siekia pagerinti jų būklę. Norėdami prisitaikyti prie aukščiausių valstybės standartų taip pat siūlome profesionalią miškų priežiūrą, tad pardavę mums savo mišką su žemę galite jaustis ramūs, kad  ateityje jį puoselėsime ir tinkamai prižiūrėsime. Atlikdami miško išsikirtimo paslaugas taip pat garantuojame profesionalumą bei kokybę. Darbus atliksime greitai ir tuo pačiu pagal ekologinius reikalavimus.

Miško kaina už hektarą 2021

Nors miško kaina priklauso ir nuo jo pobūdžio, tačiau lemiamas veiksnys – miško plotas. Kuo daugiau turite ir kuo daugiau esate pasiruošęs parduoti – tuo daugiau uždirbsite iš savo miško. Norėdami sužinoti savo miško kainą pagal konkretų plotą – siūlome su mumis susisiekti.

Kiekvienais metais miško kaina už ha keičiasi, tad norėdami parduoti geriausia kaina – turėtumėte daug laiko skirti kainoraščių lyginimui bei informacijos sekimui. Tai reikalauja daug laiko bei pastangų, tad daugeliu atveju kur kas paprastesnis ir patogesnis pasirinkimas yra kreiptis į miško supirkėjus, kurie visada Jums pasiūlys geriausią kainą ir padės iš miško uždirbti daugiausiai.

Todėl pamirškite visus spėliojimus, kaip iš 1 ha miško uždirbti daugiau kaip vieną ar kitą tūkstantį eurų. Tiesiog skambinkite mums ir atsakysime tiksliai.

Miško pardavimas – mūsų kainos geriausios!

Jei norite, kad žemės sklypas Jums uždirbtų – siūlome susisiekti su mumis, nes miskusupirkimas.lt perka mišką pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Pasiūlysime geriausią kainą ir garantuosime, kad mūsų rankos tinkamai pasirūpins Jūsų mišku.

  • Siūlome geriausias kainas, tad rinkitės profesionalumą, kuris tuo pačiu Jums leis kuo daugiau uždirbti.
  • Taip pat nepamirškite, kad paslaugas teikiame labai optimaliai. Mums svarbu, kad negaištant savo laiko ir gautumėte profesionalumą, kuris atitiks Jūsų poreikius. Geriausias mūsų darbų kokybės įrodymas – kitų žmonių palikti komentarai, kuriais dalinasi mūsų paslaugomis jau pasinaudoję žmonės.
  • Žinoma, tuo pačiu įvertinkite ir mūsų galimybes. Ne tik turime visą reikalingą įrangą, kuri padės tinkamai prižiūrėti mišką, tačiau taip pat puikiai išmanome visas smulkmenas, tad garantuojame aukščiausios kokybės darbus, kurie bus naudingi ne tik Jums, tačiau ir Jūsų miškui.
  • Superkame miškus su žeme arba išsikirtimui. Suteikdami skirtingas galimybes norime, kad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius rastų jam labiausiai tinkamą galimybę. Jeigu nežinote kaip pasielgti – visada galite susisiekti su mumis pasitarti ir mes pagal Jūsų poreikius bei galimybes pateiksime rekomendacijas bei garantuosime, kad Jūsų sprendimas bus pats geriausias. Jei parduodate išsikirtimui, reikėtų atkreipti dėmesį, kad yra miškų, kurių kirtimas išvis yra neleistinas ir draudžiamas.
  • Norime akcentuoti, kad teikiame visiškai nemokamas konsultacijas, kurios padės gauti atsakymus į Jums aktualius klausimus, tačiau neskatina Jūsų mišką parduoti mums. Svarbiausia, kad jūs gautumėte atsakymus į Jums aktualius klausimus ir galėtumėte paprasčiau apsispręsti ką daryti su turimu mišku.
  • Mes ne tik naudojame medieną, tačiau rūpinamės miškais ir stengiamės, kad jie kuo greičiau ataugtų, kad visa miško gyvūnija turėtų kur gyventi.

Jeigu parduodate mišką su žeme – kreipkitės į mus. Mūsų darbas – pasiūlyti Jums tai, ką jūs norite gauti. Susiekite ir rasime geriausiai poreikius tenkinantį kompromisą!

Miško kaina su žeme ar miško kaina išsikirtimui?

Parduodami mišką turite apsispręsti, ar jis bus parduodamas su žeme, ar tik išsikirtimui. Kiekvienas atveji yra individualus, tad  norėdami paprasčiau apsispręsti – galite su mumis susisiekti. Padėsime Jums apsispręsti ir patarsime, kuris variantas Jums labiausiai tiktų pagal Jūsų poreikius.

  • Jeigu neturite laiko rūpintis mišku – siūlome jį parduoti tiems, kurie turi laiko ir noro. Todėl geriausias pardavimas su žeme, kadangi miškas reikalauja profesionalios priežiūros. Jeigu neturite tam nei laiko, nei pinigų, nei įrangos – reikės samdytis profesionalus. Mes esame Jums pasiruošę padėti, tačiau įvertinkite, ar verta investuoti.
  • Pardavus su žeme daugiau nebereikės mokėti mokesčių, kuriuos nustato Lietuvos valstybė. Neverta investuoti, jeigu nepavyksta iš miško uždirbti. Turėkite omenyje, kad jei miškas yra kokioje nors saugomoje teritorijoje, sudėtingiau ir taip joje vykdyti veiklą. Taip pat svarbus žemės derlingumas, kadangi žemė gali būti daugiau arba mažiau derlinga vienai ar kitai sklype augančių medžių rūšiai.
  • Žinoma, pardavimas išsikirtimui visai geras pasiūlymas, kai miškas Jums turi materialinę vertę ir norite jį išsaugoti ir tuo pačiu kiek tik įmanoma daugiau uždirbti. Tai puikus pasirinkimas ir tada, jeigu ateityje esate tikras, kad miško priežiūra bus Jūsų kasdienybė, tačiau konkrečiai šiuo metu negalite tam skirti laiko, tačiau mišką reikia tvarkyti. Tuomet miško pardavimas išsikirtimui – puikus pasirinkimas. Žinoma, atkreipkite dėmesį, kokios iškertamos medienos kainos rinkoje tuo metu, kai nuspręsite atsisakyti miško.
  • Ne visada parduoti taip paprasta. Ypač, kai žemės savininkų yra ne vienas. Kol vieni miško savininkai nori parduoti, tuo tarpu kiti neskuba, kadangi laukia geresnio laiko ar panašiai. Tuomet miško pardavimas išsikirtimui tampa geriausia galimybe. Žinoma, kiekvienas miško savininkas turi sutikti, kad miškas turi būti išskirtas, tačiau dažniausiai tokius sutikimus gauti kur kas paprasčiau nei parduodant mišką, kurio niekas neprižiūri, o teisiškai priklauso ne vienam žmogui.

Akivaizdu, miško kaina varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių. Suprantama, kad žmonės nori uždirbti kuo daugiau, tad siūlome kreiptis į mus ir mes įvertinę Jūsų mišką pasiūlysime konkurencingai geriausią kainą. O jei ir atsisakysite pasiūlymo, vis tiek nieko neprarasite, nes įvertiname mišką nemokamai. Garantuojame, kad ne tik pažadėsime brangiausią nupirkti mišką, bet tai ir vykdysime. Ir nieko nedarant galima uždirbti. Pasinaudokite tuo.