Background

Geriausias Jūsų partneris

Visais miškininkystės klausimais

about Image

Miškų ekspertai kuriais galima pasitikėti

Patikėkite savo miško pardavimo klausimus mums. Pasirūpinsime viskuo nuo pradžios iki galo.

Dirbame su visais klientais nepriklausomai ar mažas miško plotas ar dydelis. Visi svarbūs vienodai

Apie Mus

Esame ilgametę patirtį turintys miško ekspertai, galintys profesionaliai konsultuoti Jus bet kokiais miško tvarkymo klausimais. Patarsime miško pirkimo / pardavimo klausimais, nemokamai nustatysime Jūsų miško vertę. Per ilgus veiklos metus sukaupėme ne tik patirtį ar profesionalią techniką bet ir puikią specialistų komandą. Bendrijos nariai yra didžiausia vertybė, užtikrinanti sklandų darbą bei kokybiškas paslaugas. Miškininkystės darbai ir miško įvertinimas – tai specifinės sritys, kurios reikalauja specialaus pasirengimo ir patirties. Visi miskusupirkimas.lt komandos nariai yra apmokyti dirbti profesionaliai ir greitai. Todėl patikėdami miško pardavimo, įvertinimo ar miškininkystės darbus mūsų komandai galėsite būti tikri, kad pasirinkote profesionalus. Esame dinamiška komanda, kuri nuolatos bendrauja ir bendradarbiauja su klientu, nes tikime, kad tik tokiu būdu galime pasiekti geriausių rezultatų. Mes nuolatos tobulėjame ir stengiamės pateisinti miškininkystės lyderio vardą.

Patikėkite visus miškininkystės darbus profesionalų komandai. 

Veikla

Sėkmingai specializuojamės miškų supirkimo srityje. Perkame mišką su žeme, statų mišką išsikirtimui bei mišką su bendrasavininkais. Didžiuojamės, jau daugelį metų galėdami pasiūlyti geriausią rinkos kainą už mišką. Taip pat, profesionaliai atliekame visus miškų kirtimo darbus. Kreipkitės dėl pagrindinių, specialiųjų, sanitarinių ar ugdomųjų miško kirtimo darbų. Patikiname, jog speciali įrangą ir kvalifikuoti darbininkai garantuoja geriausią darbų rezultatą. Rengiame miškotvarkos projektus, kurie reikalingi kiekvienam miško savininkui.  Be to, siūlome geriausią medienos supirkimo kainą. Aktyviai dirbame su dauguma stambiausių Lietuvos medienos perdirbimo ir eksporto įmonių bei privačiais asmenimis. Nemokamai konsultuojame ir įvertiname miško kainą.

Istorija

miskusupirkimas.lt savo veiklą miškininkystės srityje pradėjo kaip savo srities profesionalai bei sėkmingai ją tęsia ir šiandien. Ambicinga, profesionali specialistų komandą užtikrintai dirba ir kelerius metus iš eilės neužleidžia lyderių pozicijų. Nuolatos plečiame savo veiklą, todėl šiandien galime ne tik konsultuoti, bet ir kokybiškai atlikti visus miškininkystės darbus. miskusupirkimas.lt, puikiai supranta, kaip yra sunku pelnyti klientų pasitikėjimą, todėl į kiekvieną iš jų žvelgiame kaip į partnerį ir siekiame surasti tinkamiausius sprendimus. Teikdami paslaugas siekiame tik geriausių rezultatų, būtent šis požiūris ir leidžia pelnytai vadintis miškininkystės profesionalais. Dirbame ir vykdome visus miško darbus griežtai laikydamiesi miškininkystės taisyklių ir įstatymų.

 


El.Paštas: info@miskusupirkimas.lt

Tel: +37061122152

Tel: +37063675426

Naujienos

Miskusupirkimas.lt - Tinklaraštis