Background

Parduodu mišką

Parduok mišką geriausia kaina rinkoje su miskusupirkimas.lt ekspertų pagalba

Profesionalai visada pasirūpins geriau!

Parduoda mišką - informacija parduodant mišką

background

Galime nupirkti jūsų mišką!

Užpildykite šią šalia esančią formą ir mes susisieksime su Jumis per 24h

  • Greitas miško įvertinimas
  • Sąžiningas skaičiavimas
  • Visų dokumentų sutvarkymas
  • Nemokama konsultacija
  • Greitas atsiskaitymas

Galite pasinaudoti mūsų interaktyvia kainos skaičiuokle

icon

Nenorite laukti ar negavote atsakymo iš mūsų? Nedelsiant skambinkite: +37061122152 , +37063675426

Noriu parduoti mišką

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime

Kodėl verta parduoti mišką 2023-ais metais?

Natūralu, kad savininkai mišką parduoda siekdami kuo daugiau uždirbti. Šiuo metu yra pats geriausias laikas ne tik padidinti savo pajamas, tačiau ir rasti pirkėją, kuris tikrai nauju pirkiniu pasirūpins tinkamai. Nuo karo Ukrainoje pradžios 2022 m. mediena jau pabrango 20 procentų ir tikima, kad kaina augs dar daugiau, tad visi, kurie turi miškus iš laiko juos investicijai – turėtų kuo greičiau suklupti. Kuo labiau mediena brangsta, tuo kiekvienas miško savininkas gali daugiau uždirbti. Nors 2022 metai buvo didėjančių kainų metai, tačiau tai nereiškia, kad 2023 metais bus taip pat. Specialistai pastebi, kad miško vertę ilgalaikėje perspektyvoje nėra lengva nuspėti, tad ne visada paprasta „pataikyti“ į pelningiausią pardavimo metą. Reikia ne tik sekti ekonomikos bei konkrečiai medienos pardavimą bei kitimą, tačiau taip pat ir reaguoti tada, kai matyti, kad  kaina labai ženkliai pakilo. Dažniausiai kartu su kylančia kaina atsiranda smūginis kritimo efektas, tad laukdami geriausios vertės nepersistenkite, kadangi galite uždirbti kur kas mažiau nei prieš staigų pakilimą. Kadangi 2023 metais bent jau pirmą pusmetį prognozuojama recesija, verta dar kartą pasvarstyti, kad galbūt parduoti mišką jo kainos aukštumoje būtų puikus sprendimas. Paskambinkite mums ir aptarsime konkrečią Jūsų situaciją.

Noriu parduoti mišką: ką daryti?

Noriu parduoti mišką: ką daryti?

Miško turėjimas neša ne tik naudą, tačiau reikalauja daug laiko bei investicijų. Nieko keisto, kad dažnas nusprendžia mišką parduoti, kadangi tinkamai neprižiūrimas jis greitai praranda savo kokybę, juolab, tenka mokėti nemažus mokesčius, kurie neatsiperka. Neverta turėti to, kas Jums neneša naudos, o reikalauja investicijų: tiek laiko, tiek materialių.

Šiuo metu miškų pardavimo kainos yra ypač patrauklios, tad įvertinkite galimybes ir parduokite mišką tam, kuris gali pasiūlyti geriausią kainą.

Perkame mišką su žeme, tad domimės kiekvienu pasiūlymu. Jeigu turite brandų mišką ir norite jį parduoti kartu su žeme arba išsikirtimui – prašome susisiekti su mumis. Atsakysime Jums į visus iškilusius klausimus ir padėsime suderinus smulkmenas bei niuansus, apsispręsti, ar miško pardavimas atitinka Jūsų poreikius.

Kodėl mišką verta parduoti mums?

Kodėl mišką verta parduoti mums?

Miško kaina, suprantama, pardavėjams yra svarbiausias aspektas, kuris įvertinamas ieškant įmonės, kuriai miškas bus parduodamas. Mūsų tikslas pasiūlyti pardavėjams tiek, kiek jie nori, tad perkame miškus itin brangiai, siūlome aukštesnę kainą nei yra rinkoje. Jeigu norite sužinoti mūsų pasiūlymus – susisiekite ir mes įvertinsime Jūsų mišką atsižvelgdami į miško paskirtį (miškų ūkio, žemės ūkio, rekreacinė). Jeigu kitur Jums siūlo daugiau – kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime daugiau nei jie. Svarbiausia – derinimas ir kompromiso ieškojimas, kad visi liktų patenkinti. Štai pagrindinės priežastys, kodėl verta mums parduoti mišką:

 

Maksimalus uždarbis

Parduoti mišką apsimoka mums, nes galime pasiūlyti rinkos kainą ir iškart sumokėti visą sumą iš karto. Pirkėjai fiziniai asmenys gali ne tik derėtis, tačiau ir prašyti išsimokėti už pirkinį dalimis. Ilgainiui pinigai nuvertėja, tad pardavėjas – pralaimi.

 

Nereikia skirti laiko priežiūrai

Kaip jau minėjome, miškas yra dinamiškas, tad jam reikia skirti nuolatinę priežiūra, kad jis būtų tvarkingas, vešlus, kad jame esantys medžiai, galiausiai, būtų naudingi žmogui. Tinkama priežiūra apima ne tik žinias, tačiau ir specialią techniką. Jos neturint tenka nuomoti, o tai dar labiau išaugina miško išlaikymo kainą. O turint pačiam, techniką reikia prižiūrėti ir išlaikyti. 

Taip pat būtina nepamiršti, kad svarbu ne tik prižiūrėti, tačiau ir reguliariai mišką atsodinti laikantis visų reikalavimų.

 

Atsakomybės mažinimas

Jeigu turite mišką, esate už jį atsakingas visomis prasmėmis. Jeigu tretieji asmenys užsiims neteisėta veika jame, atsakomybė krenta ne tik jiems, tačiau ir miško savininkams, kurie privalo pasirūpinti tvarka savo nuosavybėje.

 

Kaip sužinoti miško kainą?

Kaip sužinoti miško kainą?

Miško kainą lemia daug veiksnių (daugiau paskaityti Miško kaina už hektarą 2022), todėl siūlome savo pagalbą įvertinant miško kainą, kadangi miško vertinimas – mūsų kasdienybė. Tad galima Jums padėti ne tik susižinoti Jūsų turimo miško kainą, bet ir patarti, kada mišką parduoti pelningiausia.