Background

Miško kainos skaičiuoklė

Kam skirta miško kainos skaičiuoklė

Šios interaktyvios miško kainos skaičiuoklės pagalba sužinosite apytikrę savo miško kainą

Matydami kiek daug žmonių intensyviai ir su nekantrumu domisi miško kaina, nusprendėme sukurti šią miško kainos skaičiuoklę kurios pagalba bent apytiksliai sužinosite miško kainą.

 • Miško kainos skaičiuoklė lengvai naudojama
 • Rezultatas gaunamas iškart, nereikia laukti
 • Išsamus miško kainos algoritmas gana tiksliai vertina
 • 100% tikslią miško kainą įvertinsime individualiai
icon

Miško kainos skaičiuoklė suteikia preliminarų vertinimą. Tikslus vertinimas reikalauja eksperto individualaus darbo. Jegiu norite, kad įvertintume tiksliai ir NEMOKAMAI kreipkitės papildomai telefonu: +37061122152 , +37063675426

Išmani miško kainos skaičiuoklė

Ši miško kainos skaičiuoklė padės preliminariai sužinoti Jūsų miško kainą. Norite tikslaus NEMOKAMO įvertinimo, įveskite po skaičiuokle esančioje formoje kontaktinius duomenis, susisieksime dėl tikslaus eksperto įverinimo

JŪSŲ MIŠKO VERTĖ

+37061122152 , +37063675426

Jeigu norite tikslesnio vertinimo užpildykite žemiau esančią formą.

Miško kaina - profesionalus ir greitas jos įvertinimas

Miško kainą pravartu žinoti kiekvienam miško savininkui, o ypač aktualu tiems, kurie planuoja parduoti mišką. Kadangi miško vertė priklauso nuo rinkos situacijos, miško valdos dydžio, privažiavimo ir dar daugelio kitų faktorių, miško vertinimas kainai tampa sudėtingas procesas, reikalaujantis specialaus išsilavinimo ir patirties. miskusupirkimas.lt komanda turi sukaupę ilgametę patirtį miškininkystės srityje, todėl gali tiksliai ir greitai pateikti miško kainos įvertinimą.

Kaip sužinoti miško kainą?

Didžiuojamės jau daugelį metų galėdami pasiūlyti didžiausią rinkos miško kainą už hektarą. Mūsų ilgametė patirtis leidžia greitai, tiksliai įvertinti mišką ir pateikti geriausią kainos pasiūlymą. Specialistas gavęs užklausą dėl miško kainos įvertinimo pasiūlymą pateikia per 24 val. Miško kainos įvertinimas nieko nekainuoja, taip pat, nėra jokių įsipareigojimų, Todėl jeigu jūsų netenkins specialistų pateiktas kainos pasiūlymas galėsite jo atsisakyti. Jei kainos pasiūlymas jus tenkins miskusupirkimas.lt iš karto nupirks mišką. Esame miškininkystės profesionalai, todėl visada siekiame abipusės naudos ir griežtai laikomės įsipareigojimų klientui. Dokumentus sutvarkome laiku ir atsiskaitome klientui patogiu būdų.

Norėdami užsisakyti nemokamą miško įvertinimą užpildykite aukščiau esančią formą ir specialistai su jumis susisieks artimiausiu metu.

Miško vertės nustatymas

Jūsų miškas bus įvertinamas geriausiai, tad jeigu norite uždirbti – tokiu atveju siūlome susisiekti individualiai ir mes pateiksime rekomendacijas bei galimus kainoraščius. Miško vertę nustatysime labai greitai, kadangi mes puikiai suprantame klientų norą kuo greičiau gauti optimaliausią pasiūlymą, kuris atitiktų poreikius. Jeigu turite kokių nors klausimų – visada galite su mumis susisiekti. Padėsime apsispręsti, koks miško pardavimo tipas Jums labiausiai tinka (geriausia parduoti mišką su žeme ar mišką išsikirtimui), taip pat įvertinsime miško žemės kokybę ir tuo pačiu sudėtį, žinoma, patarsime, kokia priežiūra jam labiausiai tinka. Mūsų tikslas ne tik pirkti miškus ir pasiūlyti pardavėjams geriausias laikas, tačiau tuo pačiu pasirūpinti, kad visi Lietuvos miškai būtų tinkamai prižiūrėti. Turime tam reikalingą įrangą, darbus atliekame labai greitai bei kokybiškai, esame tikri, kad mūsų indėlis padės miškui labai puikiai atrodyti ir tuo pačiu išlaikyti savo kokybę. Pasiūlysime net jums didesnę nei rinkos kaina, tačiau suteiksime profesionalias konsultacijas bei padėsime miškui greičiau po iškirtimų vėl vešėti, puikiai atrodyti.

Nuo ko priklauso miško kaina?

Nors mes siūlome konkurencingai geriausią kainą, tačiau tuo pačiu daug dėmesio skiriame smulkmenoms, kadangi norime pasiūlyti objektyviausią kainos galimybę.

Miško kainos skaičiuoklė apima daugelį veiksnių, kuriuos įvertinus galime nustatyti jo vertę.

 • Miškas vertinimas pagal tai, kokia yra jo sudėtis. Vienuose miškuose gali dominuoti spygliuočiai, kai tuo tarpu kituose galima rasti labai didelį mišrumą. Žinoma, tuo pačiu reikia nepamiršti įvertinti ir tankumo, kuris taip pat labai dažnai įvardijamas kaip svarbus veiksnys, kuris padeda paprasčiau pasirinkti ir tinkamiausi apsispręsti. Net ir norint sužinoti preliminarią miško kainą naudinga kuo daugiau detalių nurodyti apie mišką, kadangi vėliau jos vistiek paaiškės ir nuo to kaina gali labai mažėti.

 • Kitas labai svarbus veiksnys yra miško naudos vertinimas. Tai reiškia kad reikia įvertinti – kaip galima greitai iš jo gauti kokios nors naudos. Vienu atveju galima įsigyti labai brandžius ir tuo pačiu naudingus miškus, kai tuo tarp kitu atveju miškas gali būti labai jaunas ir dar tems nemažai investuoti, kol pavyks jį užsiauginti. Taigi, miško amžius yra svarbius niuansas nustatantis jo kainą.

 • Žinoma, pasiūloma kaina skiriasi ir priklausomai nuo to, ar parduodamas miškas su žeme, ar miškas iškritimui. Šiuo atveju kiekvienas asmuo pats gali nuspręsti, kuri galimybė jam labiausiai tinka ir kuria verta pasinaudoti. Tiesiog nuo kis ir kaina.

 • Taip pat miško kaina kinta ir įvertinus jo svarbumą. Tam tikros miško teritorijos gali būti saugomos, pavyzdžiui, įtrauktos draustinių sąrašą arba netoli jų gali būti kokie nors saugomi objektai. Suprantama, tai pakeičia kainoraščius ir tuo pačiu gali kainą padidinti arba sumažinti. Norėdami sužinoti savo galimybes – siūlome susisiekti individualiai.

 • Žemė, kurioje yra miškas, gali būti mažiau arba labiau derlinga, tad tai irgi svarbus veiksnys, kuris nusako, koks yra miško vertė. Vienuose miškuose medžiai išaugs greičiau, kai tuo tarpu kitiems teks skirti laiko, kol pavyks džiaugtis našiu mišku. Mes esame savo srities profesionalai, tad puikiai žinome, koks miškas yra derlingas ir per kiek laiko jis vešės.

Miško kainos skaičiavimas apima labai daug veiksnių, tad natūralu, kad be profesionalų čia niekaip nepavyks apsieiti. Greičiausias būdas sužinoti, kiek kainuoja Jūsų miškas – susisiekti su mumis ir mes įvertinę Jūsų mišką galėsite atsakyti į šį klausimą. Pasiūlysime geriausią kainą, garantuosime, kad Jūsų miškas bus tinkamai prižiūrimas ir tvarkomas.

Miško kaina pagal kadastrinį numerį

Greičiausias būdas sužinoti ką galime Jums pasiūlyti – nurodyti savo miško kadastrinį numerį. Žemės sklypo kadastrinis numeris puikiai padeda identifikuoti Jūsų miško sklypo pagrindinius parametrus. Tuomet tiksliai matysime, kurioje vietoje ir kokio dydžio Jūsų miškas yra bei įvertinę galėsime Jums pateikti preliminarią pinigų sumą, kurią galime pasiūlyti. Valstybinė miškų tarnyba  rūpinasi baze, kurioje sisteminami duomenys apie Lietuvos miškus, tuo pačiu rūpinasi pačiais miškais, siekia pagerinti jų būklę. Norėdami prisitaikyti prie aukščiausių valstybės standartų taip pat siūlome profesionalią miškų priežiūrą, tad pardavę mums savo mišką su žemę galite jaustis ramūs, kad  ateityje jį puoselėsime ir tinkamai prižiūrėsime. Atlikdami miško išsikirtimo paslaugas taip pat garantuojame profesionalumą bei kokybę. Darbus atliksime greitai ir tuo pačiu pagal ekologinius reikalavimus.

Miško kaina su žeme ar miško kaina išsikirtimui?

Parduodami mišką turite apsispręsti, ar jis bus parduodamas su žeme, ar tik išsikirtimui. Kiekvienas atveji yra individualus, tad  norėdami paprasčiau apsispręsti – galite su mumis susisiekti. Padėsime Jums apsispręsti ir patarsime, kuris variantas Jums labiausiai tiktų pagal Jūsų poreikius.

 • Jeigu neturite laiko rūpintis mišku – siūlome jį parduoti tiems, kurie turi laiko ir noro. Todėl geriausias pardavimas su žeme, kadangi miškas reikalauja profesionalios priežiūros. Jeigu neturite tam nei laiko, nei pinigų, nei įrangos – reikės samdytis profesionalus. Mes esame Jums pasiruošę padėti, tačiau įvertinkite, ar verta investuoti.

 • Pardavus su žeme daugiau nebereikės mokėti mokesčių, kuriuos nustato Lietuvos valstybė. Neverta investuoti, jeigu nepavyksta iš miško uždirbti. Turėkite omenyje, kad jei miškas yra kokioje nors saugomoje teritorijoje, sudėtingiau ir taip joje vykdyti veiklą. Taip pat svarbus žemės derlingumas, kadangi žemė gali būti daugiau arba mažiau derlinga vienai ar kitai sklype augančių medžių rūšiai.

 • Žinoma, pardavimas išsikirtimui visai geras pasiūlymas, kai miškas Jums turi materialinę vertę ir norite jį išsaugoti ir tuo pačiu kiek tik įmanoma daugiau uždirbti. Tai puikus pasirinkimas ir tada, jeigu ateityje esate tikras, kad miško priežiūra bus Jūsų kasdienybė, tačiau konkrečiai šiuo metu negalite tam skirti laiko, tačiau mišką reikia tvarkyti. Tuomet miško pardavimas išsikirtimui – puikus pasirinkimas. Žinoma, atkreipkite dėmesį, kokios iškertamos medienos kainos rinkoje tuo metu, kai nuspręsite atsisakyti miško.

 • Ne visada parduoti taip paprasta. Ypač, kai žemės savininkų yra ne vienas. Kol vieni miško savininkai nori parduoti, tuo tarpu kiti neskuba, kadangi laukia geresnio laiko ar panašiai. Tuomet miško pardavimas išsikirtimui tampa geriausia galimybe. Žinoma, kiekvienas miško savininkas turi sutikti, kad miškas turi būti išskirtas, tačiau dažniausiai tokius sutikimus gauti kur kas paprasčiau nei parduodant mišką, kurio niekas neprižiūri, o teisiškai priklauso ne vienam žmogui.

Akivaizdu, miško geriausia kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Suprantama, kad žmonės nori uždirbti kuo daugiau, tad siūlome kreiptis į mus ir mes įvertinę Jūsų mišką pasiūlysime konkurencingai geriausią kainą. O jei ir atsisakysite pasiūlymo, vis tiek nieko neprarasite, nes įvertiname mišką visiškai nemokamai. Garantuojame, kad ne tik pažadėsime brangiausią nupirkti mišką, bet tai ir vykdysime. Ir nieko nedarant galima uždirbti. Pasinaudokite tuo.

Miško pardavimas – mūsų kainos geriausios!

Jei norite, kad žemės sklypas Jums uždirbtų – siūlome susisiekti su mumis, nes miskusupirkimas.lt perka mišką pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Pasiūlysime geriausią kainą ir garantuosime, kad mūsų rankos tinkamai pasirūpins Jūsų mišku.

 • Siūlome geriausias kainas, tad rinkitės profesionalumą, kuris tuo pačiu Jums leis kuo daugiau uždirbti.

 • Taip pat nepamirškite, kad paslaugas teikiame labai optimaliai. Mums svarbu, kad negaištant savo laiko ir gautumėte profesionalumą, kuris atitiks Jūsų poreikius. Geriausias mūsų darbų kokybės įrodymas – kitų žmonių palikti komentarai, kuriais dalinasi mūsų paslaugomis jau pasinaudoję žmonės.

 • Žinoma, tuo pačiu įvertinkite ir mūsų galimybes. Ne tik turime visą reikalingą įrangą, kuri padės tinkamai prižiūrėti mišką, tačiau taip pat puikiai išmanome visas smulkmenas, tad garantuojame aukščiausios kokybės darbus, kurie bus naudingi ne tik Jums, tačiau ir Jūsų miškui.

 • Superkame miškus su žeme arba išsikirtimui. Suteikdami skirtingas galimybes norime, kad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius rastų jam labiausiai tinkamą galimybę. Jeigu nežinote kaip pasielgti – visada galite susisiekti su mumis pasitarti ir mes pagal Jūsų poreikius bei galimybes pateiksime rekomendacijas bei garantuosime, kad Jūsų sprendimas bus pats geriausias. Jei parduodate išsikirtimui, reikėtų atkreipti dėmesį, kad yra miškų, kurių kirtimas išvis yra neleistinas ir draudžiamas.

 • Norime akcentuoti, kad teikiame tik nemokamas konsultacijas, kurios padės gauti atsakymus į Jums aktualius klausimus, tačiau neskatina Jūsų mišką parduoti mums. Svarbiausia, kad jūs gautumėte atsakymus į Jums aktualius klausimus ir galėtumėte paprasčiau apsispręsti ką daryti su turimu mišku.

 • Mes ne tik naudojame medieną, tačiau rūpinamės miškais ir stengiamės, kad jie kuo greičiau ataugtų, kad visa miško gyvūnija turėtų kur gyventi.

Jeigu parduodate mišką su žeme – kreipkitės į mus. Mūsų darbas – pasiūlyti Jums tai, ką jūs norite gauti. Susiekite ir rasime geriausiai poreikius tenkinantį kompromisą!