Profesionalus ir greitas miško kainos įvertinimas

Miško kainą pravartu žinoti kiekvienam miško savininkui, o ypač aktualu tiems, kurie planuoja parduoti mišką. Kadangi miško vertė priklauso nuo rinkos situacijos, miško valdos dydžio, privažiavimo ir dar daugelio kitų faktorių, miško kainos įvertinimas tampa sudėtingas procesas, reikalaujantis specialaus išsilavinimo ir patirties. miskusupirkimas.lt komanda turi sukaupę ilgametę patirtį miškininkystės srityje, todėl gali tiksliai ir greitai pateikti miško kainos įvertinimą.

Per 24 valandas
Visiškai nemokamai
Be jokių įsipareigojimų
 

Kaip sužinoti miško kainą?

Didžiuojamės jau daugelį metų galėdami pasiūlyti didžiausią rinkos miško kainą už hektarą. Mūsų ilgametė patirtis leidžia greitai, tiksliai įvertinti mišką ir pateikti geriausią kainos pasiūlymą. Specialistas gavęs užklausą dėl miško kainos įvertinimo pasiūlymą pateikia per 24 val. Miško kainos įvertinimas nieko nekainuoja, taip pat, nėra jokių įsipareigojimų, Todėl jeigu jūsų netenkins specialistų pateiktas kainos pasiūlymas galėsite jo atsisakyti. Jei kainos pasiūlymas jus tenkins miskusupirkimas.lt iš karto nupirks mišką. Esame miškininkystės profesionalai, todėl visada siekiame abipusės naudos ir griežtai laikomės įsipareigojimų klientui. Dokumentus sutvarkome laiku ir atsiskaitome klientui patogiu būdų.

Norėdami užsisakyti nemokamą miško įvertinimą užpildykite aukščiau esančią formą ir specialistai su jumis susisieks artimiausiu metu.

Miško vertės nustatymas

Jūsų miškas bus įvertinamas geriausiai, tad jeigu norite uždirbti – tokiu atveju siūlome susisiekti individualiai ir mes pateiksime rekomendacijas bei galimus kainoraščius. Miško vertę nustatysime labai greitai, kadangi mes puikiai suprantame klientų norą kuo greičiau gauti optimaliausią pasiūlymą, kuris atitiktų poreikius. Jeigu turite kokių nors klausimų – visada galite su mumis susisiekti. Padėsime apsispręsti, koks miško pardavimo tipas Jums labiausiai tinka (geriausia parduoti mišką su žeme ar mišką išsikirtimui), taip pat įvertinsime miško žemės kokybę ir tuo pačiu sudėtį, žinoma, patarsime, kokia priežiūra jam labiausiai tinka. Mūsų tikslas ne tik pirkti miškus ir pasiūlyti pardavėjams geriausias laikas, tačiau tuo pačiu pasirūpinti, kad visi Lietuvos miškai būtų tinkamai prižiūrėti. Turime tam reikalingą įrangą, darbus atliekame labai greitai bei kokybiškai, esame tikri, kad mūsų indėlis padės miškui labai puikiai atrodyti ir tuo pačiu išlaikyti savo kokybę. Pasiūlysime net jums didesnę nei rinkos kaina, tačiau suteiksime profesionalias konsultacijas bei padėsime miškui greičiau po iškirtimų vėl vešėti, puikiai atrodyti.

Nuo ko priklauso miško kaina?

Nors mes siūlome konkurencingai geriausią kainą, tačiau tuo pačiu daug dėmesio skiriame smulkmenoms, kadangi norime pasiūlyti objektyviausią kainos galimybę.

Miško kainos skaičiuoklė apima daugelį veiksnių, kuriuos įvertinus galime nustatyti jo vertę.

  • Miškas vertinimas pagal tai, kokia yra jo sudėtis. Vienuose miškuose gali dominuoti spygliuočiai, kai tuo tarpu kituose galima rasti labai didelį mišrumą. Žinoma, tuo pačiu reikia nepamiršti įvertinti ir tankumo, kuris taip pat labai dažnai įvardijamas kaip svarbus veiksnys, kuris padeda paprasčiau pasirinkti ir tinkamiausi apsispręsti. Net ir norint sužinoti preliminarią kainą naudinga kuo daugiau detalių nurodyti apie mišką, kadangi vėliau jos vistiek paaiškės ir nuo to kaina gali labai mažėti.
  • Kitas labai svarbus veiksnys yra miško naudos vertinimas. Tai reiškia kad reikia įvertinti – kaip galima greitai iš jo gauti kokios nors naudos. Vienu atveju galima įsigyti labai brandžius ir tuo pačiu naudingus miškus, kai tuo tarp kitu atveju miškas gali būti labai jaunas ir dar tems nemažai investuoti, kol pavyks jį užsiauginti. Taigi, miško amžius yra svarbius niuansas nustatantis jo kainą.
  • Žinoma, pasiūloma kaina skiriasi ir priklausomai nuo to, ar parduodamas miškas su žeme, ar miškas iškritimui. Šiuo atveju kiekvienas asmuo pats gali nuspręsti, kuri galimybė jam labiausiai tinka ir kuria verta pasinaudoti. Tiesiog nuo kis ir kaina.
  • Taip pat miško kaina kinta ir įvertinus jo svarbumą. Tam tikros miško teritorijos gali būti saugomos, pavyzdžiui, įtrauktos draustinių sąrašą arba netoli jų gali būti kokie nors saugomi objektai. Suprantama, tai visiškai pakeičia kainoraščius ir tuo pačiu gali kainą padidinti arba sumažinti. Norėdami sužinoti savo galimybes – siūlome susisiekti individualiai.
  • Žemė, kurioje yra miškas, gali būti mažiau arba labiau derlinga, tad tai irgi svarbus veiksnys, kuris nusako, koks yra miško vertė. Vienuose miškuose medžiai išaugs greičiau, kai tuo tarpu kitiems teks skirti laiko, kol pavyks džiaugtis našiu mišku. Mes esame savo srities profesionalai, tad puikiai žinome, koks miškas yra derlingas ir per kiek laiko jis vešės.

Miško kainos skaičiavimas apima labai daug veiksnių, tad visiškai natūralu, kad be profesionalų čia niekaip nepavyks apsieiti. Greičiausias būdas sužinoti, kiek vertas Jūsų miškas – susisiekti su mumis ir mes įvertinę Jūsų mišką galėsite atsakyti į šį klausimą. Pasiūlysime geriausią kainą, garantuosime, kad Jūsų miškas bus tinkamai prižiūrimas ir tvarkomas.