The Influence of Environmental Conditions in Arctic Regions.

entry image

Kaip parduoti mišką?

Jeigu turite mišką, kuriuo Jums per sunku rūpintis ar tiesiog nusprendėte, kad laikas gauti iš jo finansinės naudos – tokiu atveju jo pardavimas yra pats geriausias ir naudingiausias žingsnis. Nusprendus parduoti, siūlome kreiptis į mus ir mes atsakysime Jums į visus iškilusius klausimus, įvertinsime mišką bei padėsime apsispręsti – kokiomis sąlygomis jį geriausia parduoti. Perku mišką pačia geriausia kaina rinkoje!

DOKUMENTAI, KURIE BŪTINI NORINT PARDUOTI MIŠKĄ

Kadangi Lietuvos Respublikos ir tuo pačiu ES įstatymai nuolatos keičiasi – geriausia mišką parduoti supirkėjams, kurie seka kiekvieną naują įstatymą, tad puikiai išmano visas smulkmenas, kurios yra susijusios su miško pardavimu. Jeigu sunku susekti pokyčius, vėlgi, nesukite galvos, kadangi mes viskuo pasirūpinsime, suteiksime Jums išsamias konsultacijas, patarsime bei supažindinsime su naujovėmis.

Labai svarbu apsirūpinti visais reikalingais leidimais. Tuo pačiu – miško nuosavybės aktais. Reikia patikrinti, ar jie tikrai pilnai sutvarkyti, ar neliko kokių nors smulkmenų, kurias visada labai greitai galima sutvarkyti. Pavyzdžiui, jeigu miškas turi daugiau nei vieną bendrasavininką – tokiu atveju pirmumo teisę įsigyti mišką turi kiti bendrasavininkai, tad siūlome tai įvertinti. Taip pat reikia nepamiršti, kad išskirtinės sąlygos teikiamos tokiu atveju, kai norisi parduoti mišką iškirtimui. Tokiu atveju reikia iškart apsirūpinti ir miško atkūrimo projektais, kuriuos mes siūlome. Teikiame geriausius miško atkūrimo būdus priklausomai nuo kiekvieno atvejo. Tokiu atveju, jeigu parduodate mišką be žemės, tačiau išsikirtimui – būtinas visų bendrasavininkų sutikimas. Visus dokumentus padėsime susitvarkyti, atsakysime Jums į visus iškilusius klausimus bei suderinsime smulkmenas, kad būtų aišku, kokius dokumentus reikia pateikti, kad miško pardavimo aktas būtų tvarkingas.

PARUOTI MIŠKĄ GALIMA SU ŽEME ARBA IŠSIKIRTIMUI

Jeigu norite parduoti mišką – tokiu atveju turite dvi galimybes. Vienu atveju galima parduoti mišką su žeme, kitu atveju – tik išsikirtimui. Koks skirtumas tarp šių dvejų galimybių ir kuri Jums atrodo tinkamesnė? Jeigu pirksite mišką su žeme – tokiu atveju visą atsakomybę apsiimsime mes. Juk iškirtus mišką reikia pasirūpinti ir jo atsodinimu. Jeigu parduosite mišką tik išsikirtimui – tokiu atveju miško auginimo darbai liks jūsų rankose. Mes siūlome ir miškotvarkos projekto parengimo paslaugą, tad vienu metu gausite visą paslaugų komplektą, kurios yra būtinos siekiant tinkamai pasirūpinti parduodamu mišku išsikirtimui. Projektas reikalingas, jei miško dydis didesnis nei 3 ha.

Jeigu parduodate mišką su žeme, tokiu atveju reikia įvertinti, ar jis Jums, kaip savininkui, priklausė daugiau nei 10 metų. Jeigu ne – tokiu atveju valstybei teks sumokėti nustatytą Gyventojų pajamų mokestį, tad gaunama suma už mišką kiek sumažėja.

Akivaizdu, kad geriausias miško pardavimo būdas yra profesionalams, kurie užsiima miškininkyste, puikiai išmano miško kainos nustatymą, miško žemės pirkimo / pardavimo niuansus. Tokiu atveju gausite visą reikalingą informaciją ir tuo pačiu geriausią kainos pasiūlymą. Būtent dėl šių priežasčių galite kreiptis į miskusupirkimas.lt

KAM PARDUOTI MIŠKĄ?

Jeigu norite, kad miško pardavimas būtų greitas ir sklandus procesas – tokiu atveju geriausia mišką parduoti supirkėjams, kurie puikiai išmano teisinius aktus ir tuo pačiu gali pasiūlyti konkurencingą miško kainą už hektarą. Jeigu norite sužinoti, kokia yra Jūsų miško vertė ir kaip greitai galėsite sutvarkyti dokumentus, kad būtų parduotas miškas su žeme arba išsikirtimui – siūlome susisiekti ir kartu suderinsime smulkmenas bei aptarsime detales, kurios garantuos, kad miško pardavimas bus vienas geriausių Jūsų sprendimų.