The Influence of Environmental Conditions in Arctic Regions.

entry image

Kaip sužinoti miško kainą?

Turite mišką ir norite sužinoti miško kainą? Tokiu atveju užsukote ten, kur reikia, kadangi mūsų patyrę ir ilgametę patirtį turintys specialistai gali padėti susižinoti – kokia yra Jūsų miško vertė.

KAIP SUŽINOTI MIŠKO KAINĄ?

Miško kainą lemia daug veiksnių (daugiau paskaityti Miško kaina už hektarą 2019), todėl siūlome savo pagalbą įvertinant miško kainą, kadangi miško vertinimas – mūsų kasdienybė. Tad galima Jums padėti ne tik susižinoti Jūsų turimo miško kainą, bet ir patarti, kada mišką parduoti pelningiausia.

KODĖL ESAME GERIAUSIAS  PASIRINKIMAS PARDUODANT MIŠKĄ?

  • Miško kainą siūlome sužinoti pas mus, kadangi į užklausą (pateikti užklausą) reaguojame greitai  ir pateikiame optimalias, realias galimybes atitinkantį atsakymą.

  • Mes galime pasiūlyti objektyviausią kainą, kuri atitinka Jūsų miško kokybę, nes mūsų specialistai apskaičiuoja kainą apžiūrėdami mišką ne tik informacinėje sistemoje.

  • Mes labai atsakingai įvertiname visus veiksnius, kurie gali nulemti miško kainą. Taip pat stengiamės klientui patarti, kada jo mišką parduoti pelningiausia. Juk miško kaina varijuoja priklausomai nuo kelių pagrindinių veiksnių. Pavyzdžiui, kokios rūšies mediena ir kiek jos yra hektare. Nuo medžių tipo kinta kaina. Lygiai taip pat miško kaina kinta įvertinus tai, ar miškas yra brandus, ar jaunas. Pavyzdžiui, mums siūlomi du brandūs eglynai ir viename medienos yra 240 kubinių metrų hektare, o kitame – 330 kubinių metrų hektare. Tai pastarasis bus vertinamas gerokai brangiau. Nurodžius savo miško kadastrinį numerį mes puikai matome, kokia yra jo branda, tad tuo pačiu galime pateikti aiškesnį vertinimą – kiek miškas turėtų kainuoti. Taip pat miško kaina varijuoja įvertinus ir jo lokalizaciją bei galimybę prie jo privažiuoti, ar nėra vandens telkinių, galiausiai, ar miškas nėra saugomas.. Tik įvertinus kuo daugiau detalių galime padėti žmogui pamatyti – kokia jo miško reali kaina. O įvertinti be šių niuansų sužinojimo yra paprasčiausiai neįmanoma, kadangi kaina bus labai preliminari.

  • Visada padėsime ir patarsime, jeigu norite susižinoti kuo daugiau informacijos apie savo miško galimybes, kainą bei kokie niuansai Jūsų miško atveju svarbiausia varijuojant kainos aspektus – siūlome susikeikti individualiai ir Jums bus suteikta visa reikalinga informacija, kuri padės apsispręsti dėl miško pardavimo.

  • Mes perkame miškus su žeme arba išsikirtimui, tad suteikiame galimybę kiekvienam klientui gauti jam labiausiai tinkamą pasiūlymą, kuris maksimaliai patenkins poreikius. Kadangi kartais miškas priklauso bendrasavininkams – sunkiau sutarti dėl miško pardavimo su žeme, tačiau dažniausiai parduoti išsikirtimui sutinka visi, tad čia tam ir esame mes, kad padėtume Jums rasti labiausiai tinkamą variantą.

  • Dirbame visoje Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti konkurencingai aukščiausią kainą.

  • Stengiamės rasti palankiausią būdą, laiką, bei vietą sudaryti sandorį.

Taigi, kaip sužinoti miško kainą? Tiesiog kreiptis į mus ir mielai atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus bei padėsime nuspręsti, ar miško pardavimas Jums yra tinkamas pasirinkimas.