Noriu parduoti mišką: ką daryti?

Miško turėjimas neša ne tik naudą, tačiau reikalauja daug laiko bei investicijų. Nieko keisto, kad dažnas nusprendžia mišką parduoti, kadangi tinkamai neprižiūrimas jis greitai praranda savo kokybę, juolab, tenka mokėti nemažus mokesčius, kurie neatsiperka. Neverta turėti to, kas Jums neneša naudos, o reikalauja investicijų: tiek laiko, tiek materialių.parduodu miska

Šiuo metu miškų pardavimo kainos yra ypač patrauklios, tad įvertinkite galimybes ir parduokite mišką tam, kuris gali pasiūlyti geriausią kainą.

Perkame mišką su žeme, tad domimės kiekvienu pasiūlymu. Jeigu turite mišką ir norite jį parduoti kartu su žeme arba išsikirtimui – prašome susisiekti su mumis. Atsakysime Jums į visus iškilusius klausimus ir padėsime suderinus smulkmenas bei niuansus, apsispręsti, ar miško pardavimas atitinka Jūsų poreikius.

Siekiant parduoti brandų mišką siūlome įvertinti kuo daugiau niuansų, kadangi dažnas pardavėjas susiviliojęs maža kaina vėliau sužino, kad ji sumažėja sumokėjus mokesčius, tad „į rankas“ gaunama suma tampa kur kas mažesnė. Taigi, vertindami pasiūlymus būtinai susižinokite, kokią galutinę pinigų sumą gausite. Mes nurodome realias sumas, kadangi siekiame, jog pardavėjai tiksliai žinotų ką gaus ir įvertinę savo poreikius bei galimybes rastų jiems labiausiai tinkamą pasiūlymą.

Kreipkitės į mus ir per 24 valandas pateiksime Jūsų turimo miško kainą.

Laukeliai pažymėti * yra privalomi

Jūsų vardas*

Jūsų el. pašto adresas*

Telefono numeris*

Kadastrinis numeris*

Jūsų žinutė


Norėdami sutaupyti kartais žmonės parduoda miškus be sutarties. Tokiu atveju miškas gali būti iškirstas, tačiau žmogus lieka be nieko, kadangi nėra įteisinęs savo pasiūlymo. Rizikuoti neverta, kadangi galite nukentėti ir niekaip neįrodysite savo teisybės. Juk nelegaliai pardavus mišką ne tik nesumokėsite mokesčių valstybei, kurie vėliau gali išaugti net kelis kartus, tačiau turėsite investuoti į miško atsodinimą. Smulkmenos, tačiau labai reikšmingos, kadangi jos garantuoja, kad miško pardavimas bus naudingas.

Tiek malkinis miškas išpjovimui, tiek miškas su žeme turėtų būti paliekamas kompetentingų profesionalų rankose, kurie ne tik pasinaudoja mišku, tačiau atsakingai juo rūpinasi ir vėl pasodina medelius, kad miškas atželtų. Tai yra svarbi eko-sistemos dalis, kurią atlieka kiekvienas atsidavęs miškininkas. Štai todėl mišką parduoti reikia tiems, kurie į jį žiūri ne kaip į investiciją, tačiau kaip į galimybę pagerinti miško kokybę.

Kodėl mišką verta parduoti mums?

 

  • Miško kaina, suprantama, pardavėjams yra svarbiausias aspektas, kuris įvertinamas ieškant įmonės, kuriai miškas bus parduodamas. Mūsų tikslas pasiūlyti pardavėjams tiek, kiek jie nori, tad perkame miškus itin brangiai, siūlome aukštesnę kainą nei yra rinkoje. Jeigu norite sužinoti mūsų pasiūlymus – susisiekite ir mes įvertinsime Jūsų mišką atsižvelgdami į miško paskirtį (miškų ūkio, žemės ūkio, rekreacinė). Jeigu kitur Jums siūlo daugiau – kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime daugiau nei jie. Svarbiausia – derinimas ir kompromiso ieškojimas, kad visi liktų patenkinti.

 

  • Žinoma, daugelis žmonių džiaugiasi, kad darbus atliekame labai greitai. Puikiai suprantame, kad kartais žmonės parduoda miškus todėl, kad jiems reikia greitai gauti pinigų. Štai todėl operatyviai reaguojame į kiekvieną situaciją ir stengiamės ne tik greitai suderinti visiems tinkamą pasiūlymą, tačiau taip pat sutvarkyti dokumentus.

 

  • Skubantiems teikiame profesionalią bei efektyvią miško kainos įvertinimo galimybę. Miško kainos skaičiuoklė leis sužinoti atsakymą dėl parduodami miško vos per 24 valandas. Kainos sužinojimas bus suteikiamas visiškai nemokamai ir tai nesukels Jums jokių įsipareigojimų. Mes esame labai lankstūs ir kiekvieną atvejį vertiname plačiai, tačiau tai Jūsų neįpareigos mišką parduoti būtent mums.

 

  • Kaip jau supratote, mes padėsime sutvarkyti dokumentus, paaiškinsime visą pardavimo procesą ir leisime išvengti sudėtingos perrašymo sistemos, kuri neturint patirties gali atrodyti gana kebli. Kadangi miškų supirkimas yra mūsų „kasdieninė duona“ – žinome kas, kaip ir kada, kad pavyktų pasiekti didžiausią efektyvumą.

 

  • Perkame mišką su žeme, medžius iškirtimui, siūlome miško pirkimo su bendrasavininkais paslaugą. Mūsų specializacija plati, kad kiekvienas pardavėjas pagal savo poreikius rastų jam labiausiai tinkamą paslaugą. Ypač tokiu atveju, kai turi ne vieną mišką ir vieną nori parduoti su žeme, o kitą tik iškritimui. Bendradarbiaujant su viena įmone sutaupysite jėgų, laiko bei pinigų, tad rinkitės kokybę, kurią galime Jums pasiūlyti.

 

  • Suteikiame nemokamas konsultacijas visiems, kuriems yra aktualios mūsų paslaugos. Suprantame, kad niekada iki šiol nepardavus miško gali kilti labai daug klausimų. Ir gerai, kadangi kuo daugiau niuansų įvertinsite – tuo tikresnis galite būti, kad teisingai pasirinkote. Klauskite ir mes skubiai Jums atsakysime bei suteiksime išsamias konsultacijas.

 

  • Siūlome miško projektavimo paslaugas. Pagal teisinius aktus bei konkretaus miško galimybes atliekame visus reikalingus miško atkūrimo darbus, nemokamai konsultuojame bei padedame greičiau suteikti miškui „naują gyvybę“. Jei reikalinga, galime padėti patikslinti miško valdos vietą, dydį – tam puikiai tinka kadastriniai matavimai.

 

  • Dirbame visoje Lietuvoje, tad nesvarbu iš kur esate Jūs ir kur yra Jūsų miškas – mus domina visi pasiūlymai, tad susisiekite ir aptarsime detales.

 

  • Taip pat atliekame ir medienos supirkimo paslaugas. Taip pat galime pasiūlyti konkurencingai geriausią kainą, kuri kinta priklausomai nuo medienos rūšies, rąsto ilgio bei skersmens. Siūlome susisiekti individualiai ir mes pagal Jūsų poreikius suteiksime išsamias konsultacijas, paaiškinsime kainas bei supirksime geriausiai Jums tinkamomis sąlygomis. Už parduodamą medieną atsiskaitome iškart, taip pat, sutvarkome visus reikalingus dokumentus. Kad pardavėjui netektų dėl nieko sukti galvos.

 

Pardavę savo mišką mums galite jaustis visiškai ramus, kad palikote jį profesionalams, kurie tinkamai pasirūpins. Darbams atlikti naudojame aukštos kokybės skirtingo miško poreikiams tinkamą įranga. Esame puikiai susipažinę su skirtingais miškų tipais, žinome kaip pasirūpinti senu mišku ir kaip padėti jaunam miškui vešėti. Mūsų profesionalumas yra kilęs iš mūsų ilgametės patirties, kuri skatina plačiai domėtis, semtis žinių ir jas pritaikyti praktiškai.

Miskusupirkimas.lt – profesionalios paslaugos, tinkančios visiems, kurie turi mišką ir nori iš jo uždirbti. Mes siūlome geriausią kainą, tad kai galima be jokio vargo gauti daugiau – kodėl gi ne? Paskatinkite savo mišką dirbti Jums – kreipkitės į mus ir mes padėsime tai įgyvendinti!