The Influence of Environmental Conditions in Arctic Regions.

entry image

Parduodu mišką: Ką reikėtų daryti?

Mes galime Jums pasiūlyti tiek išsamias konsultacijas, miško įvertinimą bei atsakymus į jums aktualius klausimus, tiek geriausius kainos pasiūlymus.

MIŠKO PARDAVIMO NIUANSAI BEI VERTĖ

Jeigu norite parduoti mišką – tokiu atveju siūlome įvertinti kelias smulkmenas:

  • Skaičiuojant miško kainą ir norint nustatyti tikrąją miško vertę, reikia įvertinti, kokias pajamas galima gauti kertant mišką dabar ir kiek bus galima gauti po penkerių, dešimt metų ar tolimoje ateityje. Daugelis galvoja, kad su metais miško vertė auga, tačiau tai nėra visiška tiesa. Miškas turi savo gamtinę brandą, peraugintas miškas automatiškai turės daugiau sausos medienos, gali dėl per didelio gamtinės brandos laikotarpio atsirasti puvinys medienoje ir tai stipriai pakoreguos jos klasę. Svarbiausia mišką tinkamai prižiūrėti, o priežiūra reikalauja laiko bei pinigų. Tokiu atveju investicijos minusuojamos ir kartais miško perauginimas galiausiai „numušą ir sumažiną jo vertę“.
  • Ar norite mišką parduoti išsikirtimui, ar kartu su žeme. Viskas priklauso nuo to – kiek dar planuojate skirti savo laiko priežiūrai. Juk pardavus tik išsikirtimui teks skirti laiko bei pinigų jo atsodinimui. O štai pardavus su žeme daugiau jis nebebus Jūsų rūpestis ir profesionalai turės rūpintis – kaip atsodinti mišką. Tai yra būtina daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, tad galite jaustis ramus, kad parduotas miškas bus tinkamai atsodintas ir garantuojamas tolimesnis jo augimas.
  • Jeigu norite parduoti mišką, kurį turite kartu su bendrasavininkais – tokiu atveju būtinai reikia susisiekti su jais. Pardavimo atveju jie turi pirmumo teisę įsigyti Jūsų miško dalį. Išsikirtimo atveju reikia gauti visų bendrasavininkų sutikimus. Tokiu atveju miško pardavimo darbai bus atliekami teisiškai bei profesionaliai. Kuo daugiau konkretumo – tuo didesnis greitis.

GERIAUSIA MIŠKO PARDAVIMO KAINA

Nepriklausomai nuo to, ar parduodu mišką su žeme, ar tik išsikirtimui – pardavėjai visada ieško geriausio pasiūlymo, kad galėtų maksimaliai uždirbti. Lietuvoje miško supirkimo paslaugas siūlo ne tik verslininkai, tačiau ir fiziniai asmenys, kurie nori įsigyti mišką. Pati pirma ir svarbiausia taisyklė, kad supirkėjas visada pasiūlys geresnę kainą, tad jeigu Jums svarbu, kad iš miško pavyktų užsidirbti maksimaliai daugiau – siūlome rinktis tuos, kuriam miško supirkimas yra kasdieninis darbas.

Juolab, uždirbti gerai galima ne tik iš didelių, tačiau ir mažų miškų. Viskas priklauso nuo to, kokia yra miško kokybė ir koks amžius. Lietuvos Respublikos įstatymai griežta apibrėžia, kokie miškai gali būti kertami, tad suteikiamos visos galimybės jauniems miškams augti bei vešėti. Norėdami sužinoti, kokia yra jūsų miško kaina – siūlome susisiekti su mumis. Visiškai nemokamai ir be jokių įsipareigojimų per 24 valandas pateiksime Jums pasiūlymą, o Jūs galėsite įvertinti, ar jis jus tenkina. Siūlome bendradarbiauti ir derinti smulkmenas, kadangi visada galima rasti visus tenkinantį kompromisą.

GREITAS IR BRANGUS MIŠKO PARDAVIMAS

Mūsų pasiūlymai skirti tiems, kurie neturi daug laiko ir nori greitai bei efektyviai parduoti mišką. Kadangi ilgaamžė patirtis leidžia labai lanksčiai žiūrėti į kiekvieną  situaciją – siūlome įvertinti galimybes ir gavus patrauklų pasiūlymą parduoti mišką. Mes juo tinkamai pasirūpinsime. Ne tik kirsime, tačiau ir atauginsime, sukursime miško atkūrimo projektą. Pasitikėkite ilgamete patirtimi, kuri padėjo ne vienam miškui „prisikelti naujam gyvenimui“ ir tuo pačiu džiugina klientus, kad jie mišką perduoda į patikimas rankas.