miskusupirkimas.lt perka mišką aukščiausia kaina Lietuvoje

miskusupirkimas.lt brangiai ir visoje Lietuvoje perka mišką. Superkame įvairaus amžiaus, spygliuočių, lapuočių bei mišrius miškus. Brangiai perkame mišką. Ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti geriausią miško kainą pirkėjui ir užtikrinti sklandų pardavimo procesą. Laikomės savo įsipareigojimų, laiku sutvarkome visus pirkimo/pardavimo dokumentus ir apmokame iš karto, pageidaujamu klientui atsiskaitymo būdu.

Pasirinkdami mus galėsite būti tikri, kad miško pirkimas vyks sklandžiai. Susitarę atvykstame ir apžiūrime miško valdą, įvertiname jos kainą pagal aiškius kriterijus ir pateikiame jums geriausią miško kainos pasiūlymą. Perkame miškus nedideliais plotais ir ištisus miškų masyvus. Kiekvienu atveju miskusupirkimas.lt specialistai situaciją analizuoja atskirai.


 

Perkame mišką su žeme

miskusupirkimas.lt aktyviai perka mišką. Svarbiausias veiksnys, lemiantis miško su žeme kaina yra jo valdoje esančių medžių rūšis, amžius ir aukštis. Taip pat, vertinama miško valdos geografinė padėtis, dydis bei privažiavimo galimybės prie miško. Parduodami mišką kartu su žeme atsikratote ir atsakomybių, kadangi jums nebereikės rūpintis miško priežiūra, ugdymu ir atsodinimo darbais, kurie itin brangiai kainuoja. Jei neturite laiko miško priežiūrai, parduokite mišką su žeme miskusupirkimas.lt ir gaukite geriausią rinkos kainą. 

Perkame mišką išsikirtimui

Siūlome geriausias kainas už statų mišką išsikirtimui. Parduodami mišką su tikslų jį iškirsti, jūs pasiliekate teisę į savo miško valdą ir iškirtus mišką galėsite atsodinti jį iš naujo. Atlikus visus kirtimo darbus miskusupirkimas.lt įsipareigoja sutvarkyti mišką pagal kirtimo taisykles. miskusupirkimas.lt komanda yra tikri profesionalai, todėl visi miško kirtimo darbai atliekami saugiai, nežalojant miško. Miško išsikirtimui kaina, taip pat, nustatoma pagal tam tikrus kriterijus. Skaičiuojamas iškertamo miško tūris ir pagal šį kriterijų pasiūlome geriausią kainą. 

Perkame mišką su bendrasavininkais

Neretai miško pirkimą/pardavimą apsunkina miško bendrasavininkų gausa. Tačiau miskusupirkimas.lt užtikrina sklandų miško su bendrasavininkais pirkimą. Turime ne vienerių metų patirtį, todėl galime padėti visais dokumentų tvarkymo klausimais. Superkame miškus su bendrasavininkais geriausiomis kainomis visoje Lietuvoje. Kiekvienu atveju atvykstame į sutartą vietą, apžiūrime miško valdą ir pateikiame kainos pasiūlymą.